Wpisy użytkownika .Antonina. z dnia 9 lutego 2011

Liczba wpisów: 1

awforsaken
 
Wcześniej dodałam post o serialu który oglądam , a jest to True Blood .Aktualnie zakończono sezon 3.
Oprócz tego serialu oglądam jeszcze "Pretty Little Liars"( o którym jest ta notka ;d) i "The Vampire Diaries".Wszystkie te 3 seriale oglądam online.
W tv oglądam tylko jestem serial "Prosto w Serce"(nie śmiać się).

                     *

*Opis Serialu*

Rosewood to małe idealne miasteczko, nikt by się nie domyślił, że kryje ono tak wiele tajemnic. Te najpaskudniejsze skrywają najładniejsze dziewczyny w mieście - Aria, Spencer, Hanna i Emily. Rok temu Alison, liderka grupy, zniknęła, a reszta dziewcząt przysięgła, że nigdy nie wyjawią co tak naprawdę się wtedy stało. Sekret miał zacieśnić ich więzi, jednak staje się odwrotnie. Teraz, po roku, dziewczyny zaczynają dostawać wiadomości od "A" zawierające informacje, o których wiedziała tylko Alison, jednak wiedzą, że nie może to być ona. Ktokolwiek to jest, zdaje się znać wszystkie ich sekrety i obserwować każdy ich ruch. Dziewczyny ponownie się zaprzyjaźniają, jednak czy przyjaźń przetrwa jeśli ich mroczne sekrety wyjdą na jaw?

                  *

Nie spotkałam na pingerze żadnych notek o tym serialu więc chyba nie jest tutaj zbyt popularny.

Serial może wydawać się dla głupiutkich nastolatek ale dla mnie jest on przyjemną odskocznią od nudnej i szarej codzienności.
Losy bohaterek zaczęłąm śledzić za sprawą mojej L.
Na początku gdy mi o nim opowiadała byłam do niego sceptycznie nastawiona i nie miałam zamiaru go oglądać ale był taki okres,że była przerwa w emitowaniu TVD i obejrzałam pierwszy odcinek PLL i tak zostałam z tym serialem do teraz.Mimo ,że Pilotowy odcinek nie powalił mnie na kolana to bardzo mnie zaintrygował i jestem uzależniona od tego serialu.PLL zaczęłam oglądać dość późno bo po wyemitowaniu 10 odcinków w trakcie dłuższej przerwy w emitowaniu , aktualnie jestem na bierząco i dzisiaj obejrzałam 16 odcinek.Serial jest trochę w klimacie GG oraz TVD.Ogólnie polecam.Jedyne co mnie wkurza w tym serialu to to,że 21-latki, 23-latki i 28-latki grają 16-latki.Mimo,że nie wyglądają na swoje lata to dla mnie i tak jst to "lekką" przesadą.Aktualnie jest emitowany 1 sezon serialu i mam nadzieję ,że nie ostatni.Podoba mi się czołówka serialu(chodzi mi o wstęp)taka dziewczyńska i muzyka baardzo pasuje.

*Ulubieni Aktorzy*


Troian Avery Bellisario -Spencer Hastings

Lubię ją od niedawna , w początkowych odcinkach nieco mnie irytowała.Nie jest typową pięknąścią ale uważam ,że ma "to coś" w ostatnich odcinkach ma coraz lepsze ubrania.

Ashley Benson- Hanna Marin

Mam do tej dziewczyny sentyment jest świetna , niektórzy mogą nie zrozumieć postępowania jej postaci ,ale ja spróbowałam postawić się w jej sytuacji i już inaczej na nią patrzę.


Lucy Hale - Aria Montgomery

Na początku była moją ulubienicą ,ale w ostatnich odcinkach zaczęła mnie irytować ( pomimo to i tak ją umieszczam w ulubionych).Jest śliczna i bardzo ale bardzo podoba mi się jej styl.


Ian Harding -  Ezra Fitz

Ach.. Mr.Fitz , szkoda ,ze w mojej szkole niema takich nauczycieli (marzenie).
Jest uroczy i ma cudowny uśmiech.
Z jesnej strony bardzo pasuje do Arii ale z drugiej strony ten związek jest "bez przyszłości".
Nie rozumiem jego rozumowania(masło maślane)i te jego gierki.Ale mimo wszystko ii tak go lubię.


Tyler Blackburn -  Caleb

Hmm... niewiele mogę o nim powiedzieć bo pojawił się niedawno ( niestety tylko gościnnie ) ale mam nadzieję ,że będzię z Hannah.Pasują do siebie.

*Postacie neutralne*

Shay Mitchell   Emily Fields

Na początku należała do moich ulubienic serialu ,ale wątki z jej udziałem są nieciekawe i wydaje się taka zmanierowana no i "co to nie ona".


Chad Lowe   Byron Montgomery

Holly Marie Combs   Ella Montgomery

Keegan Allen   Toby Cavanaugh

Chuck Hittinger   Sean Ackard

*Za nimi nie przepadam*

Sasha Pieterse   Alison DiLaurentis

Wiem ,że bez niej serial nie był by taki jaki jest ale ona jest starszna!
Na szczęście ostanio nie pokazują jej zbyt często.


Janel Parrish   Mona Vanderwall


Tammin Sursok   Jenna Marshall

Wątpie w jej ślepotę , chore jest dla mnie to,że kocha się w bracie.
Wydaje mi się ,że to ona może być -A-.(ale znając serial tak szybko się nie dowiemy i -A- pewnie nie jest żadnym/om z występujących ,bynajmniej na razie.

Torrey DeVitto   Melissa Hastings


Ryan Merriman   Ian Thomas

                   *

PLL
z8112353X,Pretty-Little-Liars.jpg


Troian Avery Bellisario jako Spencer Hastings
spenser.jpg


Ashley Benson jako Hanna Marin
ashley-benson.jpg


Lucy Hale jako Aria Montgomery
Lucy-Hale-1075695.jpg


Ian Harding jako Ezra Fitz
ian_harding.jpg


Tyler Blackburn jako Caleb
tyler-blackburn-next-of-kin-los-angeles-premiere-arrivals-1KQq4Z.jpg

   
Co do reszty postatci (tak jak w TB) mam podzielone zdania, nie są one dla mnie zbyt istotne , ale ktoś musiał je zagrać.

Ps. Jak dobrze,że powyższą notkę zdążyłam skopiować, niechcący wyłączyłam zakladkę z pingerem przed dodaniem wpisu.

Przepraszam również za błędy ale i tak wątpie,że ktokolwiek przeczyta tą notkę.Mimo to niedługo dodam wpisy o dwóch pozostałych serialach,które oglądam.