• Wpisów: 494
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 23:10
  • Licznik odwiedzin: 56 929 / 2870 dni
 
awforsaken
 
Helloł ,mam dla Was dzisiaj jedno z najprostszych Do It Yourself świata ;)


Bibułki matujące na pewno nie są obce posiadaczką cery tłustej ,bądź mieszanej .


NOWEbibulki2.jpgWiadomo,że niezbyt higieniczne jest nakładanie kolejnej warstwy pudru ,gdy nasza twarz wyprodukowała już sebum.

Czasami bywa tak,że nagle skończyły nam się zbawienne bibułki .Oczywiście zamiast nich można użyć jednej warstwy chusteczki higienicznej ,jednak bardziej eleganckim (inne słowo nie przychodzi mi tu na myśl)rozwiązaniem będą samorobione bibułki.

Potrzebny nam będzie papier śniadaniowy

Papier-sniadaniowy-40804-big.jpgoraz nożyczki.

Z papieru wycinamy dość sporą liczbę niewielkich prostokątów i wkładamy je do starego opakowania po bibułkach ,lub tam gdzie wam to odpowiada -Gotowe ;)

Zamiast papieru śniadaniowego można użyć papieru do pieczenia

Swett Home Papier do pieczenia 6m_640x480.JPG


Jednak jest on bardziej sztywny i grubszy .


Takie bibułki są doskonałym rozwiązaniem ,jeżeli nie mamy aktualnie kasy,lub możliwości zakupienia bibułek lub jeżeli chcemy zaoszczędzić na niektórych rzeczach.

Nawet jeżeli  nie odczuwacie konieczności ściągnięcia za pomocą bibułki sebum z twarzy w ciągu dnia to dobrym sposobem jest użycie bibułki zaraz po nałożeniu podkładu(jeżeli nie używany podkładów matujących).Niepotrzebny tłuszcz zostanie wchłonięty,a makijaż utrzyma się zdecydowanie dłużej ,ponadto błyszczenie nie pojawi się tak szybko.

____________________________________

Jestem świeżo co po obejrzeniu 1 odcinka 3 sezonu Pretty Little Liars (szybka jestem ;p),mimo że nie mogłam doczekać się nowych sezonów moich serialów to odcinek szczególnie mnie nie zachwycił ;/

Jestem ciekawa czym nas przywita True Blood

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
Wikistrony: