• Wpisów: 494
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 23:10
  • Licznik odwiedzin: 65 338 / 3269 dni
 
awforsaken
 
Z racji tego ,że  ostatnio skończyło mi się mleczko do ciała oraz szampon i odżywka to postanowiłam dodać ich recenzje.

Zacznę od mleczka.

Eveline, Natural Dream Spa!, Jogurtowe mleczko do ciała `Truskawka`


Mleczko jest w przystępnej cenie , zapłaciłam za niego bodajże 15 zł i jest bardzo wydajne.
Zapach mleczka z zapachem truskawki ma niewiele wspólnego ale nie jest najgorszy.Podoba mi  się pompka oraz wygląd opakowania.Jest tylko problem z zużyciem końcówki kosmetyku , wiec musiałam rozciąć butelkę.Mleczko ma jasny różowy kolor oraz jogurtową konsystencję.Mimo szybkiego wchłonięcia kosmetyku a skórze pozostaje nieprzyjemna warstwa .Kosmetyk  raczej średnio nawilża a zapach na pewno nie utrzymuje się do 8h tak jak obiecuje  to producent. Na pewno  nie powrócę do tego kosmetyku.

                    _________

Nivea, Odżywka oraz szampon Diamentowy blask

Szampon i odzywka mają ciekawe opakowania.Są wydajne przy czym oczywiście odżywkę skończyła się trochę wcześniej.Kosmetyki mają przyjemny zapach oraz konsystencję,po wylania na dłoń widzimy mieniące się drobniutkie brokaciki.
Szampon oraz odżywka nie spełniły moich oczekiwań ponieważ nie zauważyłam obiecanego"Diamentowego blasku".Włosy po szamponie razem z odżywką stały się miększe , pod wieczór stały się ciężkawe , ale wystarczy tylko rozczesać włosy aby nie wyglądały na tłuste , zapach szamponu utrzymywał się calutki dzień.Do tego produktu też raczej nie powrócę , więc poszukiwania idealnego szamponu + odżywki dalej trwa.Może polecicie coś dobrego i wydajnego za w miarę normalną cenę?

                    _____

Przepraszam za zdjęcia z internetu ale swoich opakowań nie mogłam wstawić ,ze względu na to ,że wszystkie opakowania kosmetyków pod koniec użytkowania rozcinam aby dostać się do końcówki produktu.

Z góry przepraszam za dość chaotyczną notkę z błędami ale czas mnie goni a muszę zaraz się uczyć do biologii oraz niemieckiego.

Ps. Z telefonu nici , suszył się 4 dni był  rozłożony , rozkręcony .Po ponownym uruchomieniu nie daje oznak życia.Szykuję się pogrzeb.
Dzisiaj tata z pracy przyniesie mi coś zastępczego ale super sprzętu niema się co spodziewać.

Papa!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.